participam
Josef Dvořák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Ota Jirák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muži v offsidu (2010) (gravação de teatro)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Ladislav Mrkvička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Assassinato (1964)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Jan Rosák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Yvetta Blanarovičová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (filme de TV)
Filip Blažek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Lakomec (2003) (filme de TV)
Manželka Ronalda Sheldona (2001) (filme de TV)
Milena Steinmasslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Pavlína Wolfová
Checoslováquia
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Jan Vala
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Skřivánci na niti (1969)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto) - apresentador
Josef Váňa
Checoslováquia
Gabriela Filippi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České století (2013) (série)
Klíče na neděli (1993) (filme de TV)
Malostranské humoresky (1995)
Katarína Hasprová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (filme de TV)
Zločin a pokánie (1982) (filme de TV)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Vítězslav Jandák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Michal Suchánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Krajina s nábytkem (1986)
Veronika Jeníková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (série)
Bára Štěpánová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Tisícročná včela (1983)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Martin Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rédl (2018) (série)