Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (temporadas)
Realização:
Libor KodadCâmara:
Jan FilipElenco:
Dana Batulková, Lucie Benešová, Jan Šťastný, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Zuzana Bydžovská, Jan Révai, Marta Jandová, Kamila Sedlárová, Václav Kopta, Milan Šteindler, Daniela Šinkorová (mais)Elenco
Dana Batulková
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Oběti (1999) (série)
Lucie Benešová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Horákovi (2006) (série)
Jan Šťastný
Checoslováquia
As melhores séries:
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Karel Heřmánek
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Zuzana Bydžovská
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Jan Révai
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Volha (2023) (série)
Marta Jandová
Checoslováquia
As melhores séries:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Doktoři z Počátků (2013) (série)
Kamila Sedlárová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Polda (2016) (série)
Půlnoční zpověď (2023) (série)
Václav Kopta
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Milan Šteindler
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Daniela Šinkorová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
O ztracené lásce (2002) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Libuše Švormová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Kukačky (2021) (série)
Josef Polášek
Checoslováquia
As melhores séries:
Večery Analogonu (2002) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Komediograf (2003) (série)
Josef Kubáník
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Půlnoční zpověď (2023) (série)
Temný Kraj (2017) (série)
Eva Novotná
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Monika Absolonová
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Princezna ze mlejna (1994) (série)
Redakce (2004) (série)
Robert Nebřenský
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Miloslav Mejzlík
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Hana Gregorová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lajna (2017) (série)