Realização:
Pavel JandourekArgumento:
Pavel JandourekCâmara:
Petr VejslíkMúsica:
Michal PavlíčekElenco:
Ondřej Pavelka, Václav Neužil ml., Jitka Čvančarová, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Michaela Kuklová, Petra Hřebíčková, Ladislav Kolář, Luboš Veselý, Norbert Lichý, Dita Kaplanová (mais)Elenco
Ondřej Pavelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Václav Neužil ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dabing Street (2014) (gravação de teatro)
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Na Sombra (2012)
Jitka Čvančarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Vanda Hybnerová
Checoslováquia
Michaela Kuklová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všichni moji blízcí (1999)
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Petra Hřebíčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Maryša (2010) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Ladislav Kolář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Smrt Pavla I. (2008) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Luboš Veselý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Norbert Lichý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (1999) (gravação de teatro)
Na Sombra (2012)
Rédl (2018) (série)
Dita Kaplanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Marie Ludvíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Jan Apolenář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Krysař (2000) (gravação de teatro)
Ján Sedal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dechovka (2016) (gravação de teatro)
Marek Svoboda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Teorie tygra (2016)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (filme de TV)
Bábovky (2020)
Sara Venclovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (gravação de teatro)
Indián v ohrožení (2014) (gravação de teatro)
Oktopus (2023) (série)
Viktor Skála
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt Pavla I. (2008) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Znamení kříže (2006) (gravação de teatro)
Tomáš Dastlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Evžen Oněgin (2009) (gravação de teatro)
Jakub Grafnetr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kanadská noc (2008) (filme de TV)
Sejít z cesty (2012) (filme de TV)
Ach, ty vraždy! (2010) (série)
Roman Blumaier
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Úsměvy smutných mužů (2018)
Všechno bude fajn (2017)
Expozitura (2009) (série)