Criadores:
Martin KomárekCâmara:
Jiří Krejčík ml., Richard Špůr, Jan Heller, Jan Mudra, Michal Černý, Miroslav Čvorsjuk (mais)Música:
Ladislav Faktor, Eva Javůrková, Vlastimil Šimůnek, Václav Fiala, Jan Mudra, Zdeněk Gawlik (mais)Elenco:
Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (mais)Temporadas(21) / Episódios(616)
-
Série 1 (2006) - 25 episódios
-
Série 2 (2006) - 41 episódios
-
Série 3 (2007) - 42 episódios
-
Série 4 (2008) - 40 episódios
-
Série 5 (2009) - 41 episódios
-
Série 6 (2010) - 41 episódios
-
Série 7 (2011) - 38 episódios
-
Série 8 (2012) - 39 episódios
-
Série 9 (2013) - 37 episódios
-
Série 10 (2014) - 25 episódios
-
Série 11 (2015) - 16 episódios
-
Speciální série k 10. výročí pořadu (2016) - 13 episódios
-
Série 13 (2016) - 27 episódios
-
Série 14 (2017) - 26 episódios
-
Série 15 (2018) - 30 episódios
-
Série 16 (2019) - 22 episódios
-
Série 17 (2021) - 13 episódios
-
Série 18 (2021) - 32 episódios
-
Série 19 (2022) - 33 episódios
-
Série 20 (2023) - 31 episódios
-
Série 21 (2024) - 4 episódios
Elenco
Szidi Tobias
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Kriminálka Kraj (2022) (série)
Roman Šebrle
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série) - i.a.
Ohnivý kuře (2016) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Hana Sršňová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Roman Štolpa
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Kapitán Exner (2017) (série)
Ondřej Vetchý
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ivo Niederle
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Vladimír Just
Checoslováquia
Jan Burian
Checoslováquia
Zuzana Burianová
Checoslováquia
As melhores séries:
Návštěvníci (1983) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Zdenka Lorencová
Checoslováquia
Marie Tomsová
Checoslováquia
As melhores séries:
Slunečná (2020) (série)
Jiří Štědroň
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Až po uši (2014) (série)
Muž, který nesmí zemřít (1976) (série)
Zora Jandová
Checoslováquia
As melhores séries:
Návštěvníci (1983) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Vladimír Čech ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Heda Čechová
Checoslováquia
Jaroslav Bouček
Checoslováquia
Eliška Kaplicky Fuchsová
Checoslováquia
As melhores séries:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vratislav Hlavatý
Checoslováquia
As melhores séries:
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Jiří Pecha
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Michaela Maurerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Zlatá labuť (2023) (série)