Realização:
Pavel Křemen, Adéla Jandec Sirotková, Vlastimil Šimůnek, Vít Olmer, Simona Oktábcová (mais)Argumento:
Ivana SovišováElenco:
Jan Cimický, Patricie Strouhalová, Jaroslav Samson Lenk, Václav Žmolík, Jiří Žáček, Ondřej Suchý, Simona Chytrová, Milan Markovič, Milan Kňažko, Vít Olmer, Mojmír Maděrič, Josef Carda (mais)Episódios(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Elenco
Jorga Hrušková
Checoslováquia
Jan Pirk
Checoslováquia
As melhores séries:
Pojišťovna štěstí (2004) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
As melhores séries:
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (série)
Taková normální rodinka (1971) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Aleš Háma
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Útěk do Budína (2003) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Pavel Šporcl
Checoslováquia
As melhores séries:
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Milan Pitkin
Checoslováquia
As melhores séries:
Cyranův ostrov (2009) (série)
Noha 22 (2011) (série)
Kameňák (2019) (série)
Jan Révai
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Volha (2023) (série)
Lukáš Vaculík
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ivo Trajkov
Jugoslávia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (série)
Václav Křístek
Checoslováquia
Zdeněk Podhůrský
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tři spory (1981) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Dagmar Havlová (i.a.)
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Hynek Čermák (i.a.)
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Lukáš Příkazký (i.a.)
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Ladislav Županič
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Magdalena Reifová
Checoslováquia
As melhores séries:
Chaloupka na vršku (2006) (série)
Kamarádi (1969) (série)
Jana Eyrová (1972) (série)
Sandra Pogodová
Checoslováquia
As melhores séries:
Černí andělé (2001) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Skautská pošta 1918 (2018) (série)
Aleš Cibulka
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
Ondřej Soukup
Checoslováquia