Realização:
Ján RoháčParticipam:
Vladimír Menšík, Karel Gott, Hana Zagorová, Stella Zázvorková, Dagmar Havlová, Naďa Urbánková, Ljuba Hermanová, Jiří Korn, Laďka Kozderková (mais)participam
Vladimír Menšík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Karel Gott
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Hana Zagorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concerto)
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Stella Zázvorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Naďa Urbánková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Comboios Rigorosamente Vigiados (1966)
Ljuba Hermanová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Poslušně hlásím (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (filme de TV)
Nezlobte dědečka (1934)
Jiří Korn
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jesus Christ Superstar (2005) (gravação de teatro)
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Mamzelle Nitouche (1977) (filme de TV)
Laďka Kozderková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hubert, O Almofadinha (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (filme de TV)
Miroslav Horníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Jiří Sovák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Světáci (1969)
Kolya (1996)
Luděk Sobota
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Miloslav Šimek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concerto) - apresentador
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Suchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concerto)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Jitka Molavcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilação de vídeos)
Helena Vondráčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concerto)
Jitka Zelenková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Ivan Krajíček
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Nebeští jezdci (1968)
Čaj u pána senátora (1967) (filme de TV)
Oldo Hlaváček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Jaroslav Čejka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lidé z maringotek (1966)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Poločas štěstí (1984)