Participam:
Jan Kraus (apresentador), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (mais)participam
David Vondráček
Checoslováquia
Michal Kavalčík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (gravação de teatro)
Zlatník Ondra (1995) (filme de TV)
Po čem muži touží 2 (2022)
Karel Schwarzenberg
Checoslováquia
Radim Špaček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Blázni a děvčátka (1989)
Irena Obermannová
Checoslováquia
Domenico Martucci
Itália
Os melhores filmes:
Modelky s.r.o. (2014)
Larry King
USA
Miloš Forman
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stříbrný vítr (1954)
Sedutora Tentação (2000)
Dědeček automobil (1956)
Jiří Ornest
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Racek (1996) (gravação de teatro)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Lucie Bílá
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Zdeněk Pohlreich
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slunečná (2020) (série)
Zuzana Stivínová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (filme de TV)
Ztracená brána (2012) (série)
Roman Skamene
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Kateřina Kaira Hrachovcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S tvojí dcerou ne (1997) (gravação de teatro)
Městem chodí Mikuláš (1992) (filme de TV)
Revizor (2004) (filme de TV)
Juraj Jakubisko
Checoslováquia
Martin Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Oktopus (2023) (série)
Kanadská noc (2008) (filme de TV)
Michal David
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Třetí patro (1985) (série)
Felix Slováček
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Síť na bludičku (1983) (filme de TV)
Tomáš Klus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kazimír a Karolína (2010) (gravação de teatro)
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Hop nebo trop (2004) (série)
Simona Krainová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)