Participam:
Jan Kraus (apresentador), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (mais)participam
Dominika Myslivcová
Chéquia
Os melhores filmes:
Po čem muži touží (2018)
Deníček moderního fotra (2021)
Andílek na nervy (2015)
Anna Fialová
Chéquia
Os melhores filmes:
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Očitý svědek (2021)
Kristýna Frejová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběh kmotra (2013)
Sjezd abiturientů (1999) (filme de TV)
Věrní abonenti (2001) (filme de TV)
Zdeněk Chlopčík
Checoslováquia
Roman Zach
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Srdce temnoty (2013) (gravação de teatro)
Operação Antropoide (2016)
Adam Mišík
Chéquia
Os melhores filmes:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
BANGER. (2022)
Emília Vášáryová
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Medená veža (1970)
Martin Zounar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případ Platfus (1985) (filme de TV)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Sergei Polunin
União Soviética
Os melhores filmes:
The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall (2011) (gravação de teatro)
A Agente Vermelha (2018)
Um Crime no Expresso do Oriente (2017)
Marek Zelinka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Masaryk (2016)
Hodinářův učeň (2019)
O liečivej vode (2020) (filme de TV)
Lucie Brychtová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Začátek světa (2000)
Anna Schmidtmajerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesty (2022) (gravação de teatro)
Zátopek (2021)
Up End Down Symphony (2019) (gravação de teatro)
Petr Štěpánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Jan Pirk
Checoslováquia
Michal Malátný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mňága - Happy End (1996)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Nevinné lži (2013) (série)
Emma Smetana
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (filme de TV)
Korunní princ (2015) (filme de TV)
Adam Plachetka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metropolitan Opera: Live in HD (2006) (série)
10 let s ČT art (2023) (concerto)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
Petr Zuska
Checoslováquia
Anna Julie Slováčková
Chéquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Semafor „60“ (2020) (concerto)
Josef Trojan
Chéquia
Os melhores filmes:
Anděl Páně (2005)
Charlatão (2020)
Revival (2013)