Realização:
Petr ŠíchaArgumento:
Tomáš MagnusekCâmara:
Milan HodekElenco:
Libuše Švormová, Stanislav Zindulka, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková, Jan Bendig, Jana Švandová, Bořivoj Navrátil, Lubomír Lipský st., Ladislav Trojan (mais)Sinopses(1)
A group of classmates is invited to come to stay at a spa, experiencing lots of surprises, funny situations and even personal drama. At the same time we can follow the story of a young petty thief who is hired by a luxury hotel as a cook and ends up experiencing his first big romance when he falls in love with a beautiful chambermaid. (texto oficial do distribuidor)
(mais)Elenco
Libuše Švormová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Stanislav Zindulka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Tomáš Magnusek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Czech Made Man (2011)
Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)
Kluci z hor (2018)
Sandra Nováková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kytice (2000)
Protektor (2009)
Manželská tonutí (1996) (série)
Jan Bendig
Chéquia
Os melhores filmes:
Bastardi 2 (2011)
Školní výlet (2012)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Bořivoj Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
A Orelha (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Ladislav Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Miriam Kantorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
Ivanka Devátá
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Nezralé maliny (1980) (filme de TV)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Petr Oliva
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Assassinato (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Záchvěv strachu (1984)
Stanislav Fišer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Uršula Kluková
Reich Alemão
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (filme de TV)
Antonín Hardt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Zdeněk Srstka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonada Joe (1964)
Petr Kostka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Vyšší princip (1960)
Jiřina Jirásková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kamila Moučková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Konec velké epochy (1965) (filme de TV)
Tereza (1961)
Zvony z rákosu (1950)
Лилиан Малкина
Estónia
Os melhores filmes:
Kolya (1996)
Občanský průkaz (2010)
Stěp (1977)