participam
Iva Hüttnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (filme de TV)
Lumír Olšovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (filme de TV)
O pyšném panovníkovi (1998) (filme de TV)
Bohumil Klepl
União Soviética
Os melhores filmes:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (gravação de teatro)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Karel Vágner
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Barbora Tachecí
Checoslováquia
Olga Šípková
Checoslováquia
Daniela Šinkorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (filme de TV)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (filme de TV)
Markéta Hrubešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Kateřina Brožová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Poprask na laguně (1996) (gravação de teatro)
Jacobowski a plukovník (1998) (gravação de teatro)
Pavel Trávníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Petra Horváthová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Past (2020) (filme de TV)
Pánský klub (2022)
Manžel na hodinu (2016)
Martin Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Oktopus (2023) (série)
Kanadská noc (2008) (filme de TV)
Jitka Smutná
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Richard Nedvěd
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (gravação de teatro)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Lukáš Hejlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Heidi Janků
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
F.T. na cestách (1988)
Ivana Andrlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (filme de TV)
Studentská balada (1986) (filme de TV)
Yvetta Blanarovičová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (filme de TV)
Vlasta Žehrová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Kamila Špráchalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Třináctery hodiny (1990) (filme de TV)