Realização:
Viktor PolesnýArgumento:
Pavel KohoutElenco:
Ondřej Kavan, Jan Novotný, Martina Preissová, Viktor Preiss, Jaromír Hanzlík, Vladimír Dlouhý, Martin Myšička, Jaromír Dulava, Robert Jašków, Jaromír Nosek, Martin Preiss, Otakar Brousek st. (mais)Elenco
Ondřej Kavan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Volha (2023) (série)
Smyčka (2009) (filme de TV)
Jan Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Martina Preissová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (gravação de teatro)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Viktor Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Martin Myšička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Jaromír Dulava
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Černí baroni (1992)
Robert Jašków
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Jaromír Nosek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Martin Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
České století (2013) (série)
Otakar Brousek st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Irena Máchová
Checoslováquia
Michal Slaný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Kuky se vrací (2010)
Pavel Nečas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Čaj u královny (2008) (gravação de teatro)
Karel Gult
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Tomáš Masopust
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ztracená brána (2012) (série)
Sjezd abiturientů (1999) (filme de TV)
Smyčka (2009) (filme de TV)
Braňo Holiček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Všichni moji blízcí (1999)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Jiří Racek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)