Elenco:
Oľga Feldeková (apresentador), Ivo Gogál, Emil Horváth ml., Ľubo Gregor, Zita Furková, Jana Nagyová Pulm, Dušan Szabó, Ivan Béla Vojtek, Mária Hájková, Milan Lasica, Miroslav Noga, Jana Oľhová (mais)Elenco
Eva Krížiková
Checoslováquia
As melhores séries:
Nech žije deduško (1978) (série)
Nikto nie je doma (1972) (série)
Stratená melódia (1981) (série)
Dušan Tarageľ
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Nepokojná láska (1975) (série)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Eduard Bindas
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (série)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Božena Slabejová
Checoslováquia
As melhores séries:
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Parížski mohykáni (1971) (série)
Milan Sládek
As melhores séries:
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Ernest Šmálik
Checoslováquia
As melhores séries:
Nepokojná láska (1975) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Ivan Laca
Checoslováquia
As melhores séries:
Škriatok (1995) (série)
Záchranári (2003) (série)
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Ivo Heller
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Čert nikdy nespí (2016) (série)
Zdena Studenková
Checoslováquia
As melhores séries:
Terapie (2011) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Vilma Jamnická
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Anton Šulík st.
Checoslováquia
As melhores séries:
Vivat Beňovský (1975) (série)
Moje kone vrané (1980) (série)
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Miloš Chrappa
Checoslováquia
As melhores séries:
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Emil Adamík
As melhores séries:
Naši synovia (1975) (série)
Parížski mohykáni (1971) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Štefan Mandžár
Eslováquia
As melhores séries:
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Svadba bez nevesty (1980) (série)
Roky prelomu (1989) (série)
Adela Gáborová
República Eslovaca
As melhores séries:
Straty a nálezy (1974) (série)
Jedenáste prikázanie (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Ľudovít Tóth
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (série)
Zuzana Frenglová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hniezdo (2020) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Mikuláš Huba
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Naši synovia (1975) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Ladislav Pilz
As melhores séries:
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Michal Dočolomanský
República Eslovaca
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Indiánske rozprávky (1982) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)