Filme de família
Chéquia,
2010, 12 h 26 min
(Minutos: 57–58 min)
Realização:
Dušan KleinArgumento:
Jan MíkaCâmara:
Josef ŠpeldaMúsica:
Ondřej Gregor BrzobohatýElenco:
Naďa Konvalinková, Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Veronika Žilková, Jan Hrušínský, Luba Skořepová, Petra Tenorová, Simona Stašová, Eva Holubová, Jana Šulcová, Jitka Čvančarová (mais)Episódios(13)
-
Prázdný byt (E01)
-
Sladké neštěstí (E02)
-
Dopis (E03)
-
Třináctá komnata (E04)
-
Zpátky do jednadvacátého století (E05)
-
Šťastné a veselé (E06)
-
Vdovičkář (E07)
-
Rakvička (E08)
-
Balvan (E09)
-
Paní Vanilková (E10)
-
Dort (E11)
-
Specialita podniku (E12)
-
Firemní foto (E13)
Elenco
Gerron Stewart
As melhores séries:
Cukrárna (2010) (série)
Veronika Divišová
Chéquia
As melhores séries:
Volha (2023) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Petr Jansa
As melhores séries:
Cukrárna (2010) (série)
Iva Pazderková
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Alles Gute (2009) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Andrea Elsnerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Prima sezona (1994) (série)
Vladislav Beneš
Checoslováquia
As melhores séries:
La piovra (1984) (série)
České století (2013) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Jiří Bábek
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Jiřina Pachlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
To jsem z toho jelen (2000) (série)
Maxmilián Mráz
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Zdeněk Gloser
As melhores séries:
Cukrárna (2010) (série)
Václav Hnát
As melhores séries:
Cukrárna (2010) (série)
Tomáš Kyselka
Checoslováquia
As melhores séries:
Mamon (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Tomáš Grund
As melhores séries:
Cukrárna (2010) (série)
Malvína Pachlová
Checoslováquia
Daniela Bartáková
Roménia
As melhores séries:
Dlouhá míle (1989) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Sanitka (1984) (série)
Simona Babčáková
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vladimír Marek
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Tereza Smékalová
As melhores séries:
Cukrárna (2010) (série)