Vyprávěj - Série 3 (2011) (temporadas)
Realização:
Biser A. ArichtevArgumento:
Rudolf MerknerCâmara:
Martin SchinabekMúsica:
David SolařElenco:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Jaromír Nosek, Hana Vagnerová, Betka Stanková, Ondřej Veselý, Jiří Novák, Vojtěch Kotek (narrador), Jan Budař (mais)Elenco
Svatopluk Skopal
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Veronika Freimanová
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Kukačky (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Andrea Růžičková
Checoslováquia
As melhores séries:
Chlap (2022) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Roman Vojtek
Checoslováquia
Nina Divíšková
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jaromír Nosek
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Hana Vagnerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Herec (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Betka Stanková
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Ondřej Veselý
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Jiří Novák
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Vojtěch Kotek (narrador)
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Kosmix (2020) (série)
Labyrint (2015) (série)
Jan Budař
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
České století (2013) (série)
Martin Zounar
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Josef Polášek
Checoslováquia
As melhores séries:
Večery Analogonu (2002) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Komediograf (2003) (série)
Milena Minichová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hniezdo (2020) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Za sklom (2016) (série)
David Kraus
Checoslováquia
As melhores séries:
Extraktoři (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Ohrožené prázdniny (1990) (série)
Martin Sitta
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Tomáš Töpfer
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Jana Bernášková
Checoslováquia
As melhores séries:
sKORO NA mizině (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Chlap (2022) (série)
Zuzana Čapková
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)