Realização:
Biser A. ArichtevArgumento:
Rudolf MerknerCâmara:
Martin SchinabekMúsica:
David SolařElenco:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Jaromír Nosek, Hana Vagnerová, Betka Stanková, Ondřej Veselý (mais)Episódios(16)
-
Sedmdesátá léta (S02E01)
-
DDR (S02E02)
-
Teta Renáta (S02E03)
-
Mikulášská nadílka (S02E04)
-
Dámská jízda (S02E05)
-
Porod (S02E06)
-
Neštěstí (S02E07)
-
Osvobození (S02E08)
-
Svatba (S02E09)
-
Kotva (S02E10)
-
Bytové divadlo (S02E11)
-
Do Prčic! (S02E12)
-
Volby (S02E13)
-
Vánoce (S02E14)
-
Charta 77 (S02E15)
-
Šok! (S02E16)
Elenco
Mahulena Bočanová
Checoslováquia
As melhores séries:
Muž v pozadí (1995) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jan Budař
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
České století (2013) (série)
Sandra Pogodová
Checoslováquia
As melhores séries:
Černí andělé (2001) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Skautská pošta 1918 (2018) (série)
Dominika Viktorová
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Jana Bernášková
Checoslováquia
As melhores séries:
sKORO NA mizině (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Chlap (2022) (série)
Radoslav Brzobohatý
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série) - narrador
Olga Lounová
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Obchoďák (2012) (série)
Marián Mikš
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Martin Sitta
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Milena Minichová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hniezdo (2020) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Za sklom (2016) (série)
Karel Dobrý
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Jan Nemejovský
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Atlantic Crossing (2020) (série)
Charité (2017) (série)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (série)
Milan Němec
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Herec (2020) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Jana Šulcová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Marcel Vašinka
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Ján Jackuliak
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Hniezdo (2020) (série)
Rapl (2016) (série)
Zdeněk Košata
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
České století (2013) (série)
Jiří Knot
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Miroslav Pánek
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Polda (2016) (série)