Realização:
Václav SvobodaArgumento:
Jaroslav SpěváčekMúsica:
Jan Hammer Jr.Participam:
Johan Mádr (apresentador), Ondřej Havel (apresentador), Milan Peroutka ml. (apresentador), Nikola Čechová (apresentador) (mais)participam
Petr Štěpánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Jan Kanyza
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (filme de TV)
Petr Konáš
Checoslováquia
Jan Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Hana Vagnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Herec (2020) (série)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (filme de TV)
Ďáblova lest (2009) (série)
Zuzana Bydžovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Miluše Bittnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bankrotáři (2003) (filme de TV)
Hodina klavíru (2007) (filme de TV)
Nejlepší přítel (2017) (filme de TV)
Robert Jašków
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Ondřej Vetchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Adrian Jastraban
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Miroslav Hrabě
Checoslováquia
Václav Rašilov
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Božena (2021) (série)
Nejlepší přítel (2017) (filme de TV)
Psí kus (2005) (filme de TV)
Jan Holík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Ochránce (2021) (série)
České století (2013) (série)
Anna Fixová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
P.F. 77 (2003) (filme de TV)
Vysoká hra (2020) (filme de TV)
Zakázaný člověk (2009) (filme de TV)
Anna Marie Valentová
Chéquia
Os melhores filmes:
Tři životy (2007) (filme de TV)
Ulice: Velká trojka (2008) (filme de TV)
Sara Sandeva
Macedónia
Os melhores filmes:
Po čem muži touží (2018)
Čertoviny (2017)
Vánoční příběh (2022)
Lucie Benešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Povodeň (2005) (filme de TV)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (filme de TV)
Blázni a děvčátka (1989)
Radim Fiala
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Kristýna Badinková Nováková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Rána z milosti (2005) (filme de TV)
Kuky se vrací (2010)
Vlastimil Zavřel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)