Participam:
Veronika Boleslavová (apresentador), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (mais)participam
Zdeněk Zelenka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Čas sluhů (1989)
Julek (1979)
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Anna K.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Viola (1985) (filme de TV)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
Kamila Janovičová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (gravação de teatro)
Pes baskervillský (2018) (gravação de teatro)
Spolu (2022)
Petr Rychlý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Martha Issová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Myši patří do nebe (2021)
Vojtěch Kotek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vlny (2024)
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Jana Škopková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kandidát (2013)
Marcela Augustová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ztracená brána (2012) (série)
Mimořádná událost (2022)
Páni Edisoni (1987)
Tomáš Klus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kazimír a Karolína (2010) (gravação de teatro)
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Hop nebo trop (2004) (série)
Tereza Kostková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Ženy v běhu (2019)
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Lucie Bílá
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Jiří Strach
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (série)
Radka Fišarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Touha (2011) (gravação de teatro)
Nejslavnější české muzikály (2020) (concerto)
Petr Kotvald
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hity 89 (1989) (concerto)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Nora Fridrichová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ztraceni v Mnichově (2015)
Maharal - Tajemství talismanu (2006)
Matouš Ruml
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Scapinova šibalství (2012) (gravação de teatro)
Ewa Farna
Chéquia
Os melhores filmes:
K poctě Davida Stypky (2023) (concerto)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Jana Bernášková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (filme de TV)