participam
Václav Jelínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Aleš Lehký
Checoslováquia
David Škach
Checoslováquia
Katarína Knechtová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concerto)
Celeste Buckingham
Suíça
Os melhores filmes:
Láska na vlásku (2014)
Bajkeři (2017)
Radek Banga
Checoslováquia
Markéta Konvičková
Chéquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Ema Brabcová
Checoslováquia
Ewa Farna
Chéquia
Os melhores filmes:
K poctě Davida Stypky (2023) (concerto)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Yemi Akinyemi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Aneta Langerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Touha jménem Einodis (2013) (gravação de teatro)
Boris Carloff
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hany (2014)
David Koller
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Starci na Chmelnici (2019) (concerto)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (concerto)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Barbora Poláková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Nevinné lži (2013) (série)
Oběti (1999) (série)
Marta Jandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Prokop Holoubek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ztraceni v Mnichově (2015)
Láska shora (2002)
Nic proti ničemu (2011)
Petr Marek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pouta (2009)
Láska shora (2002)
Nic proti ničemu (2011)
Adéla Elbel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Superžena (2024)
David Deyl
Checoslováquia
Matěj Homola
Os melhores filmes:
Kafka to taky neměl lehký (1992) (filme de TV)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)