participam
Pavel Zedníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Jiří Sovák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Světáci (1969)
Kolya (1996)
Stella Zázvorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Heidi Janků
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
F.T. na cestách (1988)
Sabina Laurinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Galileo (2007) (gravação de teatro)
Lyžař v parném létě (1984) (filme de TV)
Taťjana Medvecká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (gravação de teatro)
Ivo Pešák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Pravda o zkáze Titaniku (1992) (gravação de teatro)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Dva z onoho světa (1962)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Milan Šteindler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vesničko má středisková (1985)
Česká soda (1998)
Gabriela Osvaldová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anděl Páně (2005)
Tomáš Töpfer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Postřižiny (1980)
Halina Pawlowská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série) - guia
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Zdeněk Izer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (filme de TV)
Marek Dobrodinský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (filme de TV)
Jaroslava Hanušová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Requiem pro panenku (1991)
Oběti (1999) (série)
Výlet (2002)
Štefan Margita
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concerto)
Slovenští muži vrací úder (2017) (concerto)
Veronika Žilková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (série)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)