participam
Lumír Olšovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (filme de TV)
O pyšném panovníkovi (1998) (filme de TV)
Tereza Duchková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Genij vlasti (1998) (filme de TV)
Arrowsmith (1997) (série)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (filme de TV)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Karel Svoboda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Dáma na kolejích (1966)
Kulhavý ďábel (1968)
Josef Zíma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Princezna se zlatou hvězdou (1959)
Hana Křížková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Mňága - Happy End (1996)
Monte Cristo (2002) (gravação de teatro)
Roman Vojtek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Volha (2023) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Devatenáct klavírů (2008) (filme de TV)
Bára Munzarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Klára Jandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
The Trial (1993)
O svatební krajce (2003) (filme de TV)
Sokoliar Tomáš (2000)
Dana Morávková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (gravação de teatro)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Jitka Zelenková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Jolana Voldánová
Checoslováquia
Richard Tesařík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Musíme si pomáhat (2000)
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Vladimír Tesařík
Checoslováquia
Miroslav Moravec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Pozor, vizita! (1981)
Libuše Geprtová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Lubomír Kostelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Pavel Trávníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)