Realização:
Ivan PokornýArgumento:
Iva ProcházkováElenco:
Zlata Adamovská, Pavel Kříž, Vladimír Škultéty, Alexej Pyško, Lorna Homoláčová-Vančurová, Eva Tauchenová, Věra Tichánková, Zdeněk Žák, Marek Taclík, Sandra Pogodová, Hana Seidlová, Roman Zach (mais)Elenco
Zlata Adamovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Pavel Kříž
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Vladimír Škultéty
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
...a bude hůř (2007)
Božena (2021) (série)
Alexej Pyško
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Lorna Homoláčová-Vančurová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Eva Tauchenová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrať se do hrobu! (1989)
Abelhas Selvagens (2001)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Věra Tichánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
O Anjo da Morte (1963)
Zdeněk Žák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Marek Taclík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sandra Pogodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (filme de TV)
Hana Seidlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Pupendo (2003)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Roman Zach
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Srdce temnoty (2013) (gravação de teatro)
Operação Antropoide (2016)
Jarmila Vychodilová
Os melhores filmes:
Teorie tygra (2016)
Únos domů (2002)
Láska je láska (2012)
René Přibil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kolya (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (gravação de teatro)
Petr Křiváček
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
In nomine Patris (2004) (filme de TV)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Třicet jedna ve stínu (1965)
Alice Šnirychová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Kráva (1993)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Kateřina Lojdová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Masaryk (2016)
Ďábel v Praze (1996) (série)
Lenka Krobotová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Radka Fidlerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Pasáček z doliny (1983)
Božská Ema (1979)
Karolína Pospíšilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Únos domů (2002)
Freonový duch (1990)
Naše děti (2001) (filme de TV)