Argumento:
Karel ŠípCâmara:
Zdeněk UherParticipam:
Karel Šíp (apresentador), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (mais)participam
Iva Hüttnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (filme de TV)
Zlata Adamovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Ondřej Brousek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Myši patří do nebe (2021)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Barbora Kodetová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Ondřej Vetchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Petr Jákl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revival (2013)
The Adventures of Young Indiana Jones: Masks of Evil (2000)
Maigret (1991) (série)
Radek John
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Proč? (1987)
Rána pod pás (1981) (filme de TV)
Tomáš Beroun
Os melhores filmes:
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Mona Lisa (2009) (gravação de teatro)
Ladislav Špaček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prezident Blaník (2018)
Odcházení (2011)
Yvetta Simonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Jitka Zelenková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Heidi Janků
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
F.T. na cestách (1988)
Juraj Herz
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Limonada Joe (1964)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jan Vlasák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Iva Pazderková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři holky jako květ (2014) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Leona Machálková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Šakalí léta (1993)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Marek Daniel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kolya (1996)
Četnické humoresky (2001) (série)
Srdce temnoty (2013) (gravação de teatro)
Jan Přeučil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Miroslav Etzler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Myši patří do nebe (2021)