Realização:
Jaromír PolišenskýArgumento:
Jan DrbohlavCâmara:
Jaromír MalýMúsica:
Petr HanzlíkElenco:
Vladimír Dlouhý, Ingrid Timková, Alois Švehlík, Michal Dlouhý, Saša Rašilov nejml., Vlasta Žehrová, Vladimír Javorský, Oldřich Vlach, Igor Bareš (mais)Elenco
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Ingrid Timková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Staroružová dráma (1989) (filme de TV)
Nech je svetlo (2019)
Alois Švehlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Černí baroni (1992)
Michal Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Tisícročná včela (1983)
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
Vlasta Žehrová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Vladimír Javorský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Oldřich Vlach
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Igor Bareš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Michal Pavlata
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Jan Pohan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Věra Uzelacová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kolya (1996)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Nikdo se nebude smát (1965)
Václav Knop
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Postřižiny (1980)
Lokis (1986) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jiří Knot
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Martina Hudečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Habermannův mlýn (2010)
Jiří Wohanka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Páni kluci (1975)
Braňo Holiček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Všichni moji blízcí (1999)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Johana Krtičková
Chéquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Přežít svůj život (2010)
Peklo s princeznou (2009)
Michal Slaný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Kuky se vrací (2010)