participam
Ladislav Smoljak
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Dobytí severního pólu (1987) (gravação de teatro)
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (gravação de teatro)
Zdeněk Svěrák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Záskok (1997) (gravação de teatro)
Dobytí severního pólu (1987) (gravação de teatro)
Daniela Kolářová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Josef Kemr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Naďa Urbánková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Comboios Rigorosamente Vigiados (1966)
Zdeněk Podskalský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Postřižiny (1980)
Spanilá jízda (1963)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Vlastimil Brodský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Libuše Šafránková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Josef Abrhám
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Petr Čepek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Jaroslav Uhlíř
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Koncert Petry Janů (1987) (concerto)
Miroslav Horníček 100 (2018) (gravação de teatro)
Petr Nárožný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Iva Janžurová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
František Filipovský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Lišák Pseudolus (1960) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Hálek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
O Cremador (1968)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Karel Kachyňa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Nejistá sezóna (1987)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Alexander Hemala
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Bořivoj Penc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobytí severního pólu (2006) (gravação de teatro)
Záskok (1997) (gravação de teatro)
Dobytí severního pólu (1987) (gravação de teatro)
Jiří Menzel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
O Cremador (1968)
Skřivánci na niti (1969)