Elenco
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Ondřej Pavelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
David Prachař
Checoslováquia
Jan Dolanský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Lakomec (2003) (filme de TV)
Magdaléna Borová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Podezření (2022) (série)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Němá tajemství (2023)
Jan Hartl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (série)
Hana Igonda Ševčíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Johanna Tesařová
Áustria
Os melhores filmes:
Slavnosti sněženek (1983)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Jitka Smutná
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Alois Švehlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Černí baroni (1992)
Taťjana Medvecká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (gravação de teatro)
Josef Vinklář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Petr Pelzer
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Bronislav Poloczek
Polónia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Hotovo, konec! (2003) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Jaromíra Mílová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Uma Vida Singular (2023)
Ochránce (2021) (série)
Václav Postránecký
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Milan Stehlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Petr Motloch
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Rédl (2018) (série)