Realização:
Jaroslav BrabecCâmara:
Petr KoblovskýMúsica:
Jan JirásekElenco:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (mais)Episódios(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Elenco
Miroslav Hrabě
Checoslováquia
As melhores séries:
Expozitura (2009) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Hraběnky (2007) (série)
Hana Seidlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Marie Spurná
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Lenka Zahradnická
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Novotný
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Katerina Volochina
União Soviética
As melhores séries:
Hraběnky (2007) (série)
Josef Cisár
As melhores séries:
České století (2013) (série)
Hraběnky (2007) (série)
Karel Beseda
Checoslováquia
As melhores séries:
MOST! (2019) (série)
Rapl (2016) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Marian Mundok
As melhores séries:
Hraběnky (2007) (série)
Lina Wagnerová
As melhores séries:
Ztracená brána (2012) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Hraběnky (2007) (série)
Andrey Bestchastny
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Expozitura (2009) (série)
Missing (2012) (série)
Evgeniy Vrublevskiy
União Soviética
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Expozitura (2009) (série)
Hraběnky (2007) (série)
Luděk Hudec
Checoslováquia
As melhores séries:
Hraběnky (2007) (série)
Simona Chytrová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hraběnky (2007) (série)
Stopy života (2013) (série)
Policajti z předměstí (1999) (série)
Jan Unger
Checoslováquia
As melhores séries:
Tři králové (1998) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Filhos de Duna (2003) (série)
Helena Brabcová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jana Gýrová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Karel Gult
Checoslováquia
As melhores séries:
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Pražský písničkář (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Jiřina Zemanová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hraběnky (2007) (série)
Jana Kovalčiková
Checoslováquia
As melhores séries:
Klamstvo (2023) (série)
Kavej: Z východu na západ (2019) (série)
1890 (2017) (série)