Realização:
Petr NikolaevCâmara:
Martin DubaElenco:
Václav Rašilov, Markéta Štechová, Tereza Kostková, Radek Zima, Lukáš Vaculík, Jiří Ployhar ml., Zuzana Kajnarová, Branislav Polák, Arnošt Goldflam (mais)Episódios(10)
-
Vyplouváme (E01)
-
Maruška (E02)
-
Tajemná žebrovka (E03)
-
Anděl na vodě (E04)
-
Vzpoura háčků (E05)
-
Vodácký ráj (E06)
-
Vodácká svatba (E07)
-
Křižákův návrat (E08)
-
Návrat háčků (E09)
-
Poslední plavba (E10)
Elenco
Kateřina Janečková
Checoslováquia
Hana Vagnerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Herec (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Markéta Děrgelová
Checoslováquia
As melhores séries:
Neviditelní (2014) (série)
Pan profesor (2021) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Eva Ujfaluši
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Aféry (2011) (série)
Jana Hubinská
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Škriatok (1995) (série)
Lenka Vychodilová
Checoslováquia
As melhores séries:
Historky od krbu (1994) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Zlatá labuť (2023) (série)
Eliška Nezvalová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dabing Street (2018) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Duch (2022) (série)
Nikola Říhová
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Ulice (2005) (série)
Lenka Zahradnická
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Marek Holý
Checoslováquia
Gabriela Hyrmanová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tři králové (1998) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Místo nahoře (2004) (série)
Lukáš Jurek
Checoslováquia
As melhores séries:
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Totems (2022) (série)
Dokonalý svět (2010) (série)
Jiří Fero Burda
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Historky od krbu (1994) (série)
Ivana Stejskalová
Checoslováquia
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Odsúdené (2009) (série)
Jan Hájek
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Hana Seidlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Karel Zima
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Daniel Margolius
Checoslováquia
As melhores séries:
Devadesátky (2022) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Hořký svět (2022) (série)
Otmar Brancuzský
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Oldřich Vlach
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)