Câmara:
Jiří Stöhr, Karel Holub, Ervín Sanders, Ivo Popek, Saša Rašilov ml., Jindřich Novotný (mais)Elenco:
Alena Procházková, Eva Jakoubková, Linda Skarlandtová, Jaroslav Satoranský, Vlastimil Bedrna, Marta Skarlandtová, Jiří Plachý ml., Klára Špálová, Dagmar Havlová, Oldřich Vízner, František Hanus (mais)Episódios(39)
-
Výhra (S13E01)
-
Křeček (S13E02)
-
Včelař (S13E03)
-
Mama, ja chcem bračeka (S13E04)
-
Sused (S13E05)
-
Čertove volky (S13E06)
-
Věštkyně (S13E07)
-
Vrátný (S13E08)
-
Štěstí (S13E09)
-
Divočák (S13E10)
-
Džínsy (S13E11)
-
Brigáda (S13E12)
-
Klíče (S13E13)
-
Chata morgána (S13E14)
-
Popelka (S13E15)
-
Poslíčkové (S13E16)
-
Lyže (S13E17)
-
Vagóny a ptáci (S13E18)
-
Náš zlepšovateľ (S13E19)
-
Môj strýko Edison (S13E20)
-
Nefunguje (S13E21)
-
Kufr (S13E22)
-
Teta (S13E23)
-
Ping – Pong (S13E24)
-
Hájovna (S13E25)
-
Světáci (S13E26)
-
Jako tenkrát (S13E27)
-
Kufr (S13E28)
-
Kdyby všichni chlapi světa (S13E29)
-
Kapesníček (S13E30)
Elenco
Dušan Vaňo
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Tajomný ostrov (1984) (série)
Zora Kolínska
República Eslovaca
As melhores séries:
Alžbetin dvor (1986) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (série)
Jana Bittnerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Le Bureau des Légendes (2015) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Faz-me Rir (2022) (série)
Ivan Rajniak
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Jedenáste prikázanie (1977) (série)
Václav Kaňkovský
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
As melhores séries:
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Jiří Holý
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiřina Štěpničková
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Slávka Hamouzová
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Arabela (1980) (série)
Kamarádi (1969) (série)
Josef Bláha
Jugoslávia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Oldřich Vlček
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Pražský písničkář (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Jiří Císler
Checoslováquia
As melhores séries:
Příběhy včelích medvídků (1984) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Vladimír Krška
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Josef Mixa
Checoslováquia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Lidé na křižovatce (1970) (série)
Ve znamení Merkura (1978) (série)
Zuzana Šavrdová
Checoslováquia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Lékárníkových holka (1996) (série)
My všichni školou povinní (1984) (série)
Josef Velda
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Tři spory (1981) (série)
František Filipovský
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (série)
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Luba Skořepová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Jindra Kvardová
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Úsměvy světa (1969) (série)