Realização:
Vojtěch NouzákParticipam:
Jan Kraus (apresentador), David Kraus, Jitka Asterová, Dan Bárta, Iveta Bartošová, Kabir Bedi, Alice Bendová, Lucie Benešová, Dagmar Bláhová (mais)participam
Jan Kraus (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Happy End (1967)
O Dirigível Roubado (1966)
David Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Ženy v běhu (2019)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concerto)
Jitka Asterová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
S tebou mě baví svět (1982)
Vratné lahve (2007)
Dan Bárta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jesus Christ Superstar (2005) (gravação de teatro)
Kytice (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Iveta Bartošová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hity 89 (1989) (concerto)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concerto)
Kabir Bedi
Índia
Os melhores filmes:
Main Hoon Na (2004)
I misteri della giungla nera (1991) (série)
A Besta da Guerra (1988)
Alice Bendová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Báječná léta pod psa (1997)
A Knight's Tale (2001)
Oběti (1999) (série)
Lucie Benešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Povodeň (2005) (filme de TV)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (filme de TV)
Blázni a děvčátka (1989)
Dagmar Bláhová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hitler: The Rise of Evil (2003) (filme de TV)
Am a Ea (1977) (gravação de teatro)
Hogo fogo Homolka (1970)
Pavel Bobek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Poslední motýl (1990)
Hynek Bočan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Olověný chléb (1953)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jan Budař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jitka Čvančarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Tereza Duchková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Genij vlasti (1998) (filme de TV)
Arrowsmith (1997) (série)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (filme de TV)
Jan Antonín Duchoslav
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Sladké starosti (1984)
Krvavý román (1993)
Táňa Fischerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Záchvěv strachu (1984)
Aňa Geislerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Kryštof Hádek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Klec (2019) (filme de TV)
Agáta Hanychová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (filme de TV)
Druhý dech (1988) (série)