Realização:
Vojtěch NouzákParticipam:
Jan Kraus (apresentador), David Kraus, Jitka Asterová, Dan Bárta, Iveta Bartošová, Kabir Bedi, Alice Bendová, Lucie Benešová, Dagmar Bláhová (mais)participam
Tereza Kostková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Ženy v běhu (2019)
Vojtěch Kotek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vlny (2024)
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Simona Krainová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Richard Krajčo
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
La Traversée (2021)
Sametoví vrazi (2005)
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Ivan Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Happy End (1967)
O Fim de um Sacerdote (1968)
Soukromá vichřice (1967)
Zuzana Kronerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Zhŕňajova nevesta (1978) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jiří Krytinář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Tři veteráni (1983)
Pavel Kuka
Checoslováquia
Daniel Landa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Černí baroni (1992)
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Pavel Landovský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revizor (1971) (gravação de teatro)
O Vale das Abelhas (1967)
Adelheid (1969)
Milan Lasica
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (filme de TV)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (gravação de teatro)
Tři veteráni (1983)
Jiří Mádl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Jiří Macháček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Samotáři (2000)
Život k sežrání (2024)
Leoš Mareš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Všetko alebo nič (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Milan Markovič
Os melhores filmes:
Človečina (1973) (gravação de teatro)
Radošinské naivné divadlo (1993) (filme de TV)
Teória zábavy pre pokročilých (1979) (gravação de teatro)
Tomáš Matonoha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Abelhas Selvagens (2001)
Probudím se včera (2012)
Klára Melíšková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Dabing Street (2014) (gravação de teatro)
Podezření (2022) (série)
Petra Nesvačilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Protektor (2009)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Nevinné lži (2013) (série)
Miroslav Noga
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdova krv (2014) (gravação de teatro)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concerto)
Četnické humoresky (2001) (série)