Realização:
Dušan KleinArgumento:
Bohumila ZelenkováCâmara:
Jiří KadaňkaMúsica:
Milan DvořákElenco:
Luděk Munzar, Saša Rašilov nejml., Jaroslav Satoranský, Jan Skopeček, Eduard Cupák, Martin Preiss, Věra Galatíková, Jaroslava Obermaierová, Ladislav Frej st., Rudolf Hrušínský ml. (mais)Elenco
Luděk Munzar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
S čerty nejsou žerty (1984) - narrador
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Saša Rašilov nejml.
Checoslováquia
Jaroslav Satoranský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Eduard Cupák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Martin Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
České století (2013) (série)
Věra Galatíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jaroslava Obermaierová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Ladislav Frej st.
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Rudolf Hrušínský ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Valérie Zawadská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Linda Rybová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Specialita šéfkuchaře (1999) (filme de TV)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Slečna Julie (1999) (gravação de teatro)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Jindřich Hrdý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dlouhá míle (1989) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Příběh kriminálního rady (1994) (filme de TV)
Karel Hovorka ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Kulový blesk (1978)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Miroslav Šnajdr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Rédl (2018) (série)
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)
Milan Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Akumulátor 1 (1994)
Michal Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběh kriminálního rady (1994) (filme de TV)
Muž a stín (2007) (filme de TV)
Muž, který vycházel z hrobu (2001) (filme de TV)