Elenco
Ján Kroner ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Domov (1985) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Ivo Gogál
Checoslováquia
As melhores séries:
Alžbetin dvor (1986) (série)
Volha (2023) (série)
Oběti (1999) (série)
Dušan Lenci
República Eslovaca
As melhores séries:
Alžbetin dvor (1986) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Ina Gogálová
Checoslováquia
As melhores séries:
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Bocianie hniezdo (1981) (série)
Záchranári (2003) (série)
Viera Richterová
Checoslováquia
As melhores séries:
Domov (1985) (série)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Dušan Kaprálik
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Naši synovia (1975) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Marta Gogálová
Checoslováquia
As melhores séries:
Za mestskými múrmi (1998) (série)
František Kovár
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Ivan Romančík st.
Checoslováquia
As melhores séries:
Život bez konca (1982) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Vladimír Kobielský
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Druhá šanca (2022) (série)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Milan Bahúl
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Červené pásky (2020) (série)
Andrej Mojžiš
Checoslováquia
As melhores séries:
Nepokojná láska (1975) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Jedenáste prikázanie (1977) (série)
Eva Rysová
Checoslováquia
As melhores séries:
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Stanislav Dančiak
República Eslovaca
As melhores séries:
Zbojník Jurošík (1991) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Marián Slovák
Checoslováquia
As melhores séries:
Nepokojná láska (1975) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Zuzana Mauréry
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Za sklom (2016) (série)
Kamil Mikulčík
Checoslováquia
As melhores séries:
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Nesmrteľní (2010) (série)
1890 (2017) (série)
Mirka Gális Partlová
Checoslováquia
As melhores séries:
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Superhrdinovia (2014) (série)
Panelák (2008) (série)
Marko Igonda
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Tajné životy (2014) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Michaela Badinková
Checoslováquia
As melhores séries:
Za mestskými múrmi (1998) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Nejlepší trapasy (2013) (série)