Elenco
František Kovár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Adolf Eichmann (1988) (filme de TV)
Vanda Tureková - Cinkotová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Romulus Veľký (1992) (filme de TV)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Jozef Mak (2021) (filme de TV)
Viera Topinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Mesiac na dedine (1981) (gravação de teatro)
Katka Šulajová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Čertiská (1989) (filme de TV)
Pavilón číslo 6 (1992) (filme de TV)
Stanislav Štepka
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Vygumuj a napíš (1996) (gravação de teatro)
Tata (2000) (gravação de teatro)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Peter Bebjak
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Učiteľka (2016)
Vodník (2019) (série)
Robert Roth
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Anjel milosrdenstva (1993)
Dobrodinec (1991) (filme de TV)
Oľga Vronská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (filme de TV)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Ján Melkovič
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Vygumuj a napíš (1996) (gravação de teatro)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Ako som vstúpil do seba (1999) (gravação de teatro)
Zuzana Kapráliková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Rozruch na onkológii (1991) (filme de TV)
Nedodržaný sľub (2009)
Štefan Mišovic
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rysavá jalovica (1970) (filme de TV)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Tisícročná včela (1983)
Gejza Benkő
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Baščovanský a zať (1994) (filme de TV)
Krajinka (2000)
Pavol Topoľský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Nedodržaný sľub (2009)
Gendúrovci (1994) (filme de TV)
Peter Debnár
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Oľga Zöllnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koniec a začiatok (1968) (filme de TV)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Pieseň o sivom holubovi (1961)
Soňa Ulická
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (filme de TV)
Helena Húsková
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Sezam, otvor sa! (1974) (filme de TV)
Za mestskými múrmi (1998) (série)