Realização:
Jan Valášek st.Câmara:
Ivan FričMúsica:
Emil LudvíkElenco:
Jiří Lukeš, Tomáš Hádl, Karla Svobodová, Kateřina Trávníčková, Michal Prokop, Dana Medřická, Radovan Lukavský, Mária Sýkorová, Stanislav Neumann (mais)Elenco
Jiří Lukeš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bláznova kronika (1964)
Malý Bobeš (1961)
Malý Bobeš ve městě (1962)
Tomáš Hádl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A pátý jezdec je Strach (1964)
Malý Bobeš (1961)
Útěk (1967)
Karla Svobodová
Os melhores filmes:
Byl jednou jeden král... (1954)
O Anjo da Morte (1963)
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Kateřina Trávníčková
Os melhores filmes:
Malý Bobeš ve městě (1962)
Puščik jedět v Pragu (1965)
Michal Prokop
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bílá paní (1965)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Dana Medřická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Radovan Lukavský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Mária Sýkorová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Pyšná princezna (1952)
Jánošík (1935)
Tri dcéry (1967)
Stanislav Neumann
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Pyšná princezna (1952)
Miroslav Macháček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
O Vale das Abelhas (1967)
Jiří Holý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Hana Kreihanslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Čest a sláva (1968)
Nikdo se nebude smát (1965)
Ferdinand Krůta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna (1967) (filme de TV)
Skřivánci na niti (1969)
Comboios Rigorosamente Vigiados (1966)
Eduard Kohout
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
O Barão Aventureiro (1961)
O Dirigível Roubado (1966)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Miloš Nedbal
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Bohuš Záhorský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Slávka Budínová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Emilie Hráská
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Probuzení (1959)
Příklady táhnou (1939)
Zde jsou lvi (1958)
Antonín Fröhlich
Os melhores filmes:
Malý Bobeš ve městě (1962)