Realização:
Dušan KleinArgumento:
Václav ŠašekCâmara:
Jindřich NovotnýMúsica:
Zdeněk MaratElenco:
Jiří Bartoška, Rudolf Hrušínský, Petr Čepek, Miroslav Macháček, Slávka Budínová, Jiřina Třebická, Tomáš Töpfer, Vítězslav Jirsák, Miloš Vávra, Blažena Holišová, Věra Vlčková, Václav Stýblo (mais)Elenco
Jiří Bartoška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Rudolf Hrušínský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Lições de Infância (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Petr Čepek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Miroslav Macháček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
O Vale das Abelhas (1967)
Slávka Budínová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Jiřina Třebická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Skřivánci na niti (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Tomáš Töpfer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Postřižiny (1980)
Vítězslav Jirsák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Muž v pozadí (1995) (série)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Miloš Vávra
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (série)
Blažena Holišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Věra Vlčková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Václav Stýblo
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Bratranec Pons (1973) (filme de TV)
Stříbrný vítr (1954)
Vlastimil Bedrna
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Limonada Joe (1964)
Věra Koktová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Daleká cesta (1948)
Marcela Martínková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Viagem ao Fim do Universo (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Lída Roubíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Smuteční slavnost (1969)
Veronika Gajerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Habermannův mlýn (2010)
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)