Realização:
Jaroslav DudekArgumento:
Ivan GarišCâmara:
Josef PávekMúsica:
Ladislav ŠtaidlElenco:
Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (mais)Episódios(6)
-
Noční chodec (E01)
-
Zlaté víkendy (E02)
-
Veronika a páv (E03)
-
Král se zlobí (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Neznámá kráska a myslitel (E06)
Elenco
Josef Větrovec
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Andrea Čunderlíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Jana Eyrová (1972) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jiří Kodet
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Oldřich Velen
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Jan Hartl
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Petra Černocká
Checoslováquia
As melhores séries:
Nepokojná láska (1975) (série)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (série)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (série)
Michal Suchánek
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Jan Vágner
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
České století (2013) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Karel Šíp
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hospoda (1996) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Věra Kalendová
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jana Robenková
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Evelyna Steimarová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chlap (2022) (série)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Vítězslav Jandák
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Martin Dejdar
Checoslováquia
As melhores séries:
La piovra (1984) (série)
Kosmo (2016) (série)
České století (2013) (série)
Roman Skamene
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gabriela Wilhelmová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jan Vlasák
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Bez vědomí (2019) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Jana Vaňková
Checoslováquia
As melhores séries:
Moje kone vrané (1980) (série)
Země úsměvů a snů (1970) (série)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (série)
Miloslav Štibich
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)