Episódios(10)
-
Bratstvo po oružiju (S06E01)
-
Mys Dobroj Naděždy (S06E02)
-
Overtajm (S06E03)
-
Blagije namerenija (S06E04)
-
Pravo na zaščitu (S06E05)
-
Car zverej (S06E06)
-
Vygodnyj ženich (S06E07)
-
Kazačij razjezd (S06E08)
-
Stavki sdělany (S06E09)
-
Kontrolnaja zakupka (S06E10)
Elenco
Konstantin Khabenskiy
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Admiral (2009) (série)
Trockij (2017) (série)
Mikhail Porechenkov
União Soviética
As melhores séries:
Trockij (2017) (série)
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Andrey Merzlikin
União Soviética
As melhores séries:
Ladoga (2014) (série)
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Yekaterina Rednikova
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (série)
Виктор Раков
União Soviética
As melhores séries:
Admiral (2009) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Velikaja (2015) (série)
Yuriy Kolokolnikov
União Soviética
As melhores séries:
A Guerra dos Tronos (2011) (série)
Děti Arbata (2004) (série)
Metod (2015) (série)
Vladimir Zaytsev
União Soviética
As melhores séries:
Admiral (2009) (série)
Jesenin (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Владислав Галкин
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Sergey Koltakov
União Soviética
As melhores séries:
Děti Arbata (2004) (série)
Jekatěrina (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Aleksandr Bashirov
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (série)
Эммануил Виторган
União Soviética
As melhores séries:
Děti Arbata (2004) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Dve storony odnoj Anny (2009) (série)
Альберт Филозов
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Mikhail Gorevoy
União Soviética
As melhores séries:
The Crown (2016) (série)
Jekatěrina (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Нина Русланова
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Александр Карпиловский
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Likvidacija (2007) (série)
Aleksandr Robak
União Soviética
As melhores séries:
Interny (2010) (série)
Jesenin (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Yuriy Gosha Kutsenko
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Anna Mikhalkova
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Cidade dos Mortos (2019) (série)
Grigoriy Siyatvinda
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Kuchňa (2012) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Marat Basharov
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (série)