Chlapci a chlapi
Realização:
Evžen SokolovskýCâmara:
Alois NožičkaMúsica:
Ladislav ŠtaidlElenco:
Martin Zounar, Jiří Kopta, Vladimír Javorský, Boris Slivka, Mário Kubec, Marcel Rošetzký, Peter Pilz, Eva Vejmělková, Stanislava Jachnická, Michaela Dolinová, Petra Kolevská, Sabina Laurinová (mais)Elenco
Miroslav Zounar
Checoslováquia
As melhores séries:
Tři spory (1981) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Míla Myslíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Arabela (1980) (série)
Bronislav Poloczek
Polónia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabela (1980) (série)
Zdena Hadrbolcová
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Tři spory (1981) (série)
Milena Dvorská
Checoslováquia
As melhores séries:
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Antonín Hardt
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Peter Rúfus
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Tomáš Vacek
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Ondřej Malý
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Ladislav Županič
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Eva Čížkovská
Checoslováquia
As melhores séries:
Největší z Pierotů (1990) (série)
Semestr (2016) (série)
Hospoda (1996) (série)
Viktor Maurer
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Třešňová babička (1977) (série)
Milan Duchek
Checoslováquia
As melhores séries:
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Tomáš Juřička
Checoslováquia
As melhores séries:
Co teď a co potom? (1991) (série)
Vodník (2019) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Tomáš Borůvka
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Manželská tonutí (1996) (série)
O mě se neboj (2022) (série)
Vladimír Hrabánek
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Silvia Petöová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Susedia (2006) (série)
Chlapci a chlapi (1988) (série)
Katka Brychtová
Checoslováquia
As melhores séries:
Škriatok (1995) (série)
Ako som prežil (2009) (série)
Hráč na vlastnú päsť (1982) (série)