Realização:
Evžen SokolovskýArgumento:
Jaroslav DietlCâmara:
Eduard LandischMúsica:
Otmar MáchaElenco:
Jaroslav Satoranský, Petr Kostka, Michal Dočolomanský, Eva Jakoubková, Eliška Balzerová, Ilja Prachař, Jiří Císler, Alois Švehlík, Petr Haničinec, Ota Sklenčka, Jarmila Krulišová, Jiří Holý (mais)Episódios(13)
-
Promoce (E01)
-
Odpadlík (E02)
-
Sirotek (E03)
-
Začátečníci (E04)
-
Výměna stráží (E05)
-
Převzetí moci (E06)
-
Perpetuum mobile (E07)
-
Prototyp (E08)
-
Veletrh (E09)
-
Dozvuky (E10)
-
Odchod (E11)
-
Loupež (E12)
-
Setkání (E13)
Elenco
Ferdinand Krůta
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Svatopluk Beneš
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlastimil Slezák
Checoslováquia
As melhores séries:
Inženýrská odysea (1979) (série)
Okres na severu (1981) (série)
Otto Šimánek
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Eva Hořánková
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Heřmánci (1990) (série)
Inženýrská odysea (1979) (série)
Vladislav Beneš
Checoslováquia
As melhores séries:
La piovra (1984) (série)
České století (2013) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Norina Bobrovská
Checoslováquia
As melhores séries:
Alžbetin dvor (1986) (série)
Nech žije deduško (1978) (série)
Konec velkých prázdnin (1996) (série)
Božena Franková
Checoslováquia
As melhores séries:
Nejmladší z rodu Hamrů (1975) (série)
Inženýrská odysea (1979) (série)
Vladimír Krška
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jana Leichtová
Checoslováquia
As melhores séries:
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Zákony pohybu (1978) (série)
Jana Marková
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Doktor z vejminku (1982) (série)
Inženýrská odysea (1979) (série)
Ivo Niederle
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Alexej Pyško
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Volha (2023) (série)
Tomáš Juřička
Checoslováquia
As melhores séries:
Co teď a co potom? (1991) (série)
Vodník (2019) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Jaroslav Kotrba
As melhores séries:
My z konce světa (1975) (série)
Strašidýlko Fanfulínek (1971) (série)
Zákony pohybu (1978) (série)
Václav Král
Checoslováquia
As melhores séries:
Čas zakladatelů (1980) (série)
Inženýrská odysea (1979) (série)
Oldřich Musil
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Arabela (1980) (série)
Eduard Pavlíček
Áustria
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabela (1980) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Bedřich Ulrych
Áustria-Hungria
As melhores séries:
Inženýrská odysea (1979) (série)
Muž na radnici (1976) (série)
Zdenka Procházková
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Vzteklina (2018) (série)