Participam:
Tereza Kostková (apresentador), Adéla Gondíková (apresentador), Aleš Cibulka (apresentador), Vasil Fridrich (apresentador), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková (mais)participam
Simona Stašová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Musíme si pomáhat (2000)
Jan Rosák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Štěpán Kozub
Chéquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bull (2019) (gravação de teatro)
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Petr Čtvrtníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Sinal de Alerta (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Anna Polívková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (gravação de teatro)
Jiří Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Aleš Háma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Periferie (1996) (filme de TV)
Vůně vanilky (2001) (filme de TV)
Michal Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Tisícročná včela (1983)
Matěj Ruppert
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Myši patří do nebe (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Marta Jandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Miroslav Žbirka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concerto)
Hity 89 (1989) (concerto)
Patrik Hartl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hvězda (2020) (gravação de teatro)
Josef Klíma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Kajínek (2010)
Expozitura (2009) (série)
Eva Podzimková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Fair Play (2014)
Erika Stárková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Zátopek (2021)
Sedmero krkavců (2015)
Martin Hofmann
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
P.F. 77 (2003) (filme de TV)
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Simona Babčáková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Na Sombra (2012)