Participam:
Tereza Kostková (apresentador), Adéla Gondíková (apresentador), Aleš Cibulka (apresentador), Vasil Fridrich (apresentador), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková (mais)participam
Adéla Elbel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Superžena (2024)
Anna Fialová
Chéquia
Os melhores filmes:
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Očitý svědek (2021)
Martin Finger
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Odpad, město, smrt (2013) (gravação de teatro)
Metanol (2018) (filme de TV)
Aneta Langerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Touha jménem Einodis (2013) (gravação de teatro)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Kristýna Leichtová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bull (2019) (gravação de teatro)
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Zuzana Slavíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Špaček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prezident Blaník (2018)
Odcházení (2011)
Jitka Čvančarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Štefan Margita
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concerto)
Slovenští muži vrací úder (2017) (concerto)
Hana Holišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Škola základ života (2011) (gravação de teatro)
Lenka Filipová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Bára Munzarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Iva Kubelková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sezn@mka (2016)
Kryštof Hádek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Klec (2019) (filme de TV)
Jana Bernášková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (filme de TV)
Veronika Freimanová
Checoslováquia
Klára Cibulková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Swingtime (2007) (filme de TV)
Habermannův mlýn (2010)
V erbu lvice (1994)
Václav Kuneš
Checoslováquia
Kristina Kloubková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vratné lahve (2007)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Žralok v hlavě (2005)