Druhý dech
Realização:
Hynek BočanArgumento:
Ivo PelantCâmara:
Ivan ŠlapetaMúsica:
Karel SvobodaElenco:
Josef Abrhám, Vladimír Kratina, Naďa Konvalinková, Jiří Rosenkranz, Ivana Chýlková, Jiřina Bohdalová, Miloslav Štibich, Marek Vašut, Veronika Žilková, Luboš Choděra, Petr Čepek, Jana Hlaváčová (mais)Elenco
Jaroslava Obermaierová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Martin Hron
Checoslováquia
As melhores séries:
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Tajemství proutěného košíku (1977) (série)
Třetí patro (1985) (série)
Jiří Sovák
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Chalupáři (1975) (série)
František Řehák
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Adolf Filip
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jiří Kvasnička
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Ve znamení Merkura (1978) (série)
Květa Fialová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Jiří Pleskot
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Klára Dubovicová
Checoslováquia
As melhores séries:
Mesto tieňov (2008) (série)
Nesmrteľní (2010) (série)
Ako som prežil (2009) (série)
Vladimír Kostovič
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Naši synovia (1975) (série)
Nina Jiránková
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Jana Eyrová (1972) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Karel Roden
Checoslováquia
As melhores séries:
McMafia (2018) (série)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Terapie (2011) (série)
Lída Roubíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabela (1980) (série)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Mahulena Bočanová
Checoslováquia
As melhores séries:
Muž v pozadí (1995) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Marcela Martínková
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Rozsudek (1970) (série)
Jindřich Hinke
Checoslováquia
As melhores séries:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Blanka Lormanová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bohumila Dolejšová
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Miloš Vávra
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)