Episódios(42)
-
Hof a Hof (E01)
-
Příliš úspěšná praxe (E02)
-
Krutá volba (E03)
-
Kdo s koho (E04)
-
Dva proti všem (E05)
-
Kariéra nebo dítě (E06)
-
Vyjednávač (E07)
-
Z kola ven (E08)
-
Králík od Olgy (E09)
-
Vyhoďme ho z kola ven (E10)
-
Vyšší princip (E11)
-
Kde je to jelito? (E12)
-
Osudová chyba (E13)
-
Štvanice (E14)
-
Danajský dar (E15)
-
Netopýr (E16)
-
Výlet s překvapením (E17)
-
Muži v ofsajdu (E18)
-
Hofbauerova milenka (E19)
-
Ikarus Brutus (E20)
-
Díra v hlavě (E21)
-
Všichni jsou už v Libyi (E22)
-
Dráždit kobru (E23)
-
Kaj se za svoje hříchy (E24)
-
Žádná protekce! (E25)
-
Nákaza (E26)
-
Derby (E27)
-
Otec roku (E28)
-
Létající muži (E29)
-
Dej si odchod (E30)
Elenco
Renáta Altmanová
As melhores séries:
1. MISE (2021) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Rodinné vztahy (2018) (série)
Karel Polišenský
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Arabela (1980) (série)
Monika Timková
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyšehrad (2016) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Semestr (2016) (série)
Eva Režnarová
Checoslováquia
As melhores séries:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Tomáš Karger
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Oktopus (2023) (série)
Nikol Kouklová
Checoslováquia
Irena Hrubá
As melhores séries:
Kriminálka Anděl (2008) (série)
1. MISE (2021) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Pavel Neškudla
Checoslováquia
As melhores séries:
Život je hra (2018) (série)
Skautská pošta 1918 (2018) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Naďa Kovářová
As melhores séries:
Rédl (2018) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Milan Enčev
Checoslováquia
As melhores séries:
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Pavel Vacek
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Hvězdičky (2018) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Tomáš Vaněk
Checoslováquia
As melhores séries:
Charité (2017) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
1. MISE (2021) (série)
Richard Wágner
Chéquia
As melhores séries:
Táta v nesnázích (2023) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Zoo (2022) (série)
Klára Apolenářová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Filipína Cimrová
Chéquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
1. MISE (2021) (série)
Josef Vondráček
As melhores séries:
Templários (2017) (série)
Borgia (2011) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Tomáš Magnusek
Checoslováquia
As melhores séries:
Kriminálka Anděl (2008) (série)
Stopy života (2013) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Marta Falvey Sovová
As melhores séries:
Devadesátky (2022) (série)
Bohéma (2017) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Veronika Kopřivová
Checoslováquia
As melhores séries:
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
1. MISE (2021) (série)
Ulice (2005) (série)