Drama
Chéquia,
(2021–2022), 40 h 38 min
(Minutos: 55–63 min)
Episódios(42)
-
Hof a Hof (E01)
-
Příliš úspěšná praxe (E02)
-
Krutá volba (E03)
-
Kdo s koho (E04)
-
Dva proti všem (E05)
-
Kariéra nebo dítě (E06)
-
Vyjednávač (E07)
-
Z kola ven (E08)
-
Králík od Olgy (E09)
-
Vyhoďme ho z kola ven (E10)
-
Vyšší princip (E11)
-
Kde je to jelito? (E12)
-
Osudová chyba (E13)
-
Štvanice (E14)
-
Danajský dar (E15)
-
Netopýr (E16)
-
Výlet s překvapením (E17)
-
Muži v ofsajdu (E18)
-
Hofbauerova milenka (E19)
-
Ikarus Brutus (E20)
-
Díra v hlavě (E21)
-
Všichni jsou už v Libyi (E22)
-
Dráždit kobru (E23)
-
Kaj se za svoje hříchy (E24)
-
Žádná protekce! (E25)
-
Nákaza (E26)
-
Derby (E27)
-
Otec roku (E28)
-
Létající muži (E29)
-
Dej si odchod (E30)
Elenco
Pavel Kolban
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Arrowsmith (1997) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Tomáš Hraba
As melhores séries:
Nevinné lži (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Všechny moje lásky (2015) (série)
Kristýna Bengello
As melhores séries:
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
1. MISE (2021) (série)
Zdeněk Suchar
As melhores séries:
Whiskey Cavalier (2019) (série)
Der Zürich-Krimi (2016) (série)
Last Light (2022) (série)
Jaroslava Pokorná
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jiří Šimek
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Herec (2020) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Petra Vašková
As melhores séries:
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
1. MISE (2021) (série)
Marek Zeman
Chéquia
As melhores séries:
Stíny v mlze (2022) (série)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Horákovi (2006) (série)
Leoš Juráček
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
#martyisdead (2019) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Jaroslav Mendel
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Legends (2014) (série)
Roman Michna
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
Slunečná (2020) (série)
Kateřina Kuboušková
As melhores séries:
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
1. MISE (2021) (série)
Tomáš Dastlík
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Lajna (2017) (série)
Helena Dvořáková
Checoslováquia
As melhores séries:
Kukačky (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Jan Klindera
As melhores séries:
Táta v nesnázích (2023) (série)
1. MISE (2021) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Martin Ešpandr
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bohéma (2017) (série)
Linka (2019) (série)
Marek Holý
Checoslováquia
Petr Šmíd
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Shadowplay (2020) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Vilém Dubnička
Checoslováquia
As melhores séries:
1. MISE (2021) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Duch český (2001) (série)