Realização:
Jiří ChlumskýMúsica:
Ondřej BrousekElenco:
David Novotný, Anna Polívková, Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Pavla Gajdošíková, Miroslav Donutil, Arnošt Goldflam, Filip Antonio (mais)Episódios(13)
-
Poslední prázdniny (E01)
-
Smlouva (E02)
-
Velký vůz (E03)
-
Krab (E04)
-
Partyzán (E05)
-
Vesna (E06)
-
Guru (E07)
-
Únos (E08)
-
Koza (E09)
-
Sabotér (E10)
-
Doba kamenná (E11)
-
Host do domu (E12)
-
Karel Veselý (E13)
Elenco
David Novotný
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Kukačky (2021) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Anna Polívková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Až po uši (2014) (série)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Tatiana Dyková
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Pavel Liška
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (série)
Pavla Gajdošíková
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Miroslav Donutil
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Arnošt Goldflam
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Filip Antonio
Chéquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Antonín Holoubek
As melhores séries:
Špunti na cestě (2022) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Viktor Antonio
Chéquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Freud (2020) (série)
Povídání o mamince a tatínkovi (2016) (série)
Veronika Divišová
Chéquia
As melhores séries:
Volha (2023) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Ella Dvořáková
Chéquia
As melhores séries:
Špunti na cestě (2022) (série)
Jolana Jirotková
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Jitřní záře (2022) (série)
Špunti na cestě (2022) (série)
Dana Syslová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Amelie Pokorná
Chéquia
As melhores séries:
Nevinné lži (2013) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Jana Kvantiková
Eslováquia
As melhores séries:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (série)
Červené pásky (2020) (série)
Marie Terezie (2017) (série)
Tadeáš Říha
Chéquia
As melhores séries:
The Musketeers (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Agent v kapse (2017) (série)
Dita Hořínková
Checoslováquia
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Hvězdy nad hlavou (2021) (série)
Tomáš Dastlík
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Lajna (2017) (série)